ПРО КОМПАНІЮ


Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОРТАЛГРУП" засноване в 2006 році з метою реалізації масштабних девелоперських проектів, 
як на національному, так і на міжнародному рівні. 

Основними видами діяльності компанії є: проектування мікрорайонів, багатофункціональних комплексів, промислових будівель і споруд, адміністративних, житлових, громадських будівель, спортивних комплексів, а також консалтинг і управління будівельними проектами. 

Наша компанія забезпечує повний цикл проектування від концептуальних розробок і проведення попередніх містобудівних обґрунтувань, формування початково-дозвільної документації та супроводження розробки проекту до здійснення авторського нагляду за будівництвом і введенням об'єкта в експлуатацію. 

Наявність в структурі організації архітектурного, конструкторського та інженерного відділів у поєднанні з високою кваліфікацією фахівців нашої проектної організації, дозволяє вирішувати найскладніші питання проектування від оцінки інвестиційної привабливості проекту та розробки моделей комерційного використання об'єктів до повної реалізації проекту і пуску в експлуатацію. 

ТОВ "Порталгруп" має всі необхідні ліцензії та дозволи, які дозволяють надавати послуги Генерального проектувальника. 

Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, проходять регулярну профільну сертифікацію. Рівень професійної підготовки і досвід наших фахівців дозволяє вирішувати комплексні, нестандартні завдання, застосовуючи передові методи проектування і пропонуючи цікаві і, разом з тим, ефективні рішення. Процес проектування удосконалюється шляхом придбання та освоєння співробітниками найсучасніших програмних продуктів. Для роботи над проектами фахівці компанії застосовують найпрогресивніші графічні та розрахункові програми. Використовувані технології та обладнання дозволяють нам ефективно застосовувати накопичені знання і досвід для вирішення найскладніших проектних завдань. 

В активі компанії безліч різних проектів, які знаходяться на різних стадіях проектування та реалізації, серед яких є об'єкти, реалізовані і введені в експлуатацію. 

Великий досвід роботи з інвестиційними компаніями України та країн СНД. Деякі з реалізованих проектів є унікальними для Українського та європейського ринків. 

Багаторічний досвід роботи в самих різних областях проектування, інжинірингу, будівництва. Постійне вивчення нових технологій і тенденцій на ринку дозволяють фахівцям нашої компанії в процесі співпраці висувати оптимальні рекомендації, враховуючи вимоги клієнта і ринку отримувати максимально ефективний результат.